Předurčeni vzkvétat

Cesta
k výjimečnému životu

„Objev svou vnitřní sílu, která ti pomůže tvořit si svůj život jako své osobní umělecké dílo, a to i v době globálních změn a nejistoty.“
– Gregg Braden –

Teď za speciální cenu - jen na krátkou dobu:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Předurčeni vzkvétat

Jako živočišný druh jsme my, lidé, dospěli k rozhodujícímu okamžiku.

Všechno, co potřebuješ, už máš v sobě, a díky tomu si můžeš zvolit cestu udržitelného života a pomáhat i ostatním zlepšovat jejich životy.

Vybudovali jsme si naše životy na základě nesprávných názorů na svět kolem nás.

Jenom do 10.02.2021:

Místo 499€ teď za 159 €

Jednorázová nabídka!
Můžeš platit i ve 4 měsíčních splátkách!

Jaký by byl tvůj život, kdyby každé tvé rozhodnutí, které učiníš, vycházelo nejen z tvé analytické mysli, ale také z nejmocnější neuronové sítě ve tvém těle: z tvého srdce?
Co kdyby se ukázalo, že vše, co tě učili o naší historii a našem spojení se světem, bylo nesprávné?
Co když nedávné objevy odhalily úplně nový příběh – takový, který nám ukazuje velmi odlišný obraz toho, kým jsi a jaké opravdové schopnosti se v tobě ukrývají?

Jenom do 10.02.2021:

Místo 499€ teď za 159 €

Jednorázová nabídka!
Můžeš platit i ve 4 měsíčních splátkách!

6 kapitol, 57 lekcí, více než 9 hodin videí

Všechny lekce jsou k dispozici s českým dabingem i v původním znění v angličtině s českými titulky!

Co je normální?

V této kapitole se Gregg Braden zabývá některými z největších výzev dnešní doby a spojuje je se způsobem, jakým přemýšlíme a vnímáme naše prostředí. Dozvíme se o alternativních přístupech, které nám umožní vnímat současné změny jako příležitost.

Kdo jsme?

Gregg vysvětlí 6 základních otázek, které vědci zkoumají ve snaze zjistit, jak svět vlastně funguje. Představíme si některé zastaralé vědecké předpoklady, které se ukázaly jako chybné. Abychom se mohli posunout dále, je třeba se jich vzdát.

Náš vztah s minulostí

Ponoříme se hluboko do úplně nesprávných předpokladů, na kterých je postavena naše dávná historie. Znovu objevíš skutečný původ lidstva a počátek vyspělých civilizací. Naučíš se nový způsob myšlení, který povede k více udržitelné a šťastnější budoucnosti.

Narodil ses, abys byl výjimečný

Proč je tak důležité, že srdce se dokáže učit, pamatovat si, cítit a vycítit různé věci a situace nezávisle na mysli? V této kapitole se dozvíš nejen, proč je tomu tak, ale také, jak se srdcem pracovat, abys mohl využít jeho plný potenciál.

Jazyk božského matrixu

Teď je čas vše, co ses zatím naučil o koherenci, uvést do praxe. Pokud dokážeš rozpoznat odrazy tvého vnitřního světa ve vnějším světě, dostaneš se do silnější pozice, ze které zvládneš každodenní životní výzvy s větší lehkostí.

Kvantové možnosti

V poslední kapitole objevíš nekonečné možnosti kvantového světa. V kvantovém poli je možné vše – včetně spontánního uzdravení. Naučíš se aktivně se podílet na tvoření nového světa pomocí síly emocí a víry. Na konci této kapitoly si uvědomíš, jak velkou moc ve skutečnosti máš.

Jenom do 10.02.2021:

Místo 499€ teď za 159 €

Jednorázová nabídka!
Můžeš platit i ve 4 měsíčních splátkách!

Tohle všechno je součástí naší speciální nabídky!

Předurčeni vzkvétat
6týdenní online kurz s více než 57 inspirativními lekcemi s Greggem Bradenem, který tě vezme s sebou na výjimečnou cestu – s českým dabingem i v originálním znění v angličtině s českými titulky
499 €
Audiokniha
Všechny nahrávky jsou k dispozici ke stažení jako audiokniha. Takže si můžeš stáhnout nahrávky do telefonu a poslouchat je kdekoli!
59 €

Pracovní sešit
Pracovní sešit se cvičeními a hlavními myšlenkami z jednotlivých lekcí ti pomůže zařadit tyto poznatky do tvého každodenního života.

49 €
Bonus
Gregg Braden – Co je člověk
67 €
Bonus
Vstříc moudrosti srdce – Gregg Braden
68 €
Bonus
Anita Moorjani – Přednáška z kongresu Heal Congress: Zažij Anitu živě na pódiu. V tomto výjimečném záznamu budeš svědkem toho, jak Anita dokáže publikum uvést v úžas sdílením svého poselství, které může změnit i tvůj život!
97 €
Bonus
Nástroje šamanů pro vnoření se do řeky života – Alberto Villoldo
79 €

Bonus
Nahlédnutí do vědy o vědomí – Bruce Lipton

79 €

Celková hodnota

997 €

Běžná cena

499 €

Mimořádná nabídka

159 €

Jenom do 10.02.2021:

Místo 499€ teď za 159 €

Jednorázová nabídka!
Můžeš platit i ve 4 měsíčních splátkách!

„Narodil ses, abys prožil výjimečný život.
Musíš si to jen uvědomit a začít využívat tvého opravdového potenciálu.“

Jsi v současné době v obtížné finanční situaci?

Je pro nás velice důležité, aby se naše kurzy dostaly k co nejvíce lidem. Nejen k těm, kteří si mohou dovolit do kurzu investovat, ale i k těm, kteří daný kurz opravdu chtějí a potřebují, nicméně je pro ně v tuto chvíli velmi složité si na kurz našetřit potřebnou částku.

Pokud jsi v takové situaci právě ty, můžeš nám napsat na  cesko@younity.one. Popiš nám stručně svou situaci a sděl nám, kolik si můžeš v tuto chvíli dovolit za kurz zaplatit. Společně najdeme řešení.

14denní záruka vrácení peněz!

Využij šanci a vyzkoušej kurz bez rizika. Pokud se ti nelíbí, pošli nám e-mail a my ti vrátíme peníze.

Možnost platby ve splátkách!

Získej přístup ke kurzu hned teď a zaplať ve čtyřech měsíčních splátkách ve výši 40 €.

Gregg Braden

Gregg Braden je autor bestsellerů a duchovní učitel žijící v Novém Mexiku v USA. Jeho výzkum ho zavedl na cestu do odlehlých klášterů a chrámů z dob dávno minulých. Jeho vzdělání a profese geologa a vesmírného inženýra mu umožňují překlenout propast mezi starodávnou moudrostí a moderní vědou. Jeho knihy byly přeloženy do 17 jazyků.