Toužíš do tohoto světa vnést více světla a moudrosti?

Pomoz nám sdílet tyto převratné informace tím, že se připojíš k našemu partnerskému affiliate programu, který ti umožní získat provize ve výši až 30% z každého prodaného kurzu!

Jak affiliate program funguje?

Pro registraci do našeho partnerského affiliate programu je třeba vyplnit formulář výše.

Tvá registrace bude ověřena naším týmem Younity Česká republika a Slovensko. Pokud bude tvá registrace schválená, pošleme ti veškeré informace a materiály, které budeš do začátku potřebovat.

Pak už můžeš začít propagovat tento kurz pomocí svých individuálních affiliate odkazů, které máš možnost sdílet se svým publikem v emailech a/nebo na sociálních sítích!

Staň se affiliate partnerem a využij možnosti získat provize 30%!

Často kladené otázky (FAQ)

1. Jak získám provizi z bezplatného úvodního kurzu?

Kdokoli, kdo se přihlásí k bezplatnému úvodnímu kurzu pomocí tvého UTM odkazu, je dohledatelný pomocí cookies, a pokud si po shlédnutí bezplatné verze koupí placený kurz, automaticky získáš za tento nákup provizi prostřednictvím portálu Elopage.

2. Dostanu svou provizi automaticky?

Ze zákona jsme povinni poskytnout 14denní záruku vrácení peněz. Tvou provizi tedy můžeme vyplatit až po uplynutí této lhůty a za podmínky, že klient nepožádal o vrácení peněz.

3. Jakým způsobem mi bude provize vyplacena?

Ve svém profilu na portálu Elopage vyplň všechny informace o bankovním účtu a nahraj potřebné dokumenty. Pokud nákup již proběhl a uplynula lhůta pro vrácení peněz, Elopage ti automaticky pošle získanou částku na bankovní účet, který jsi uvedl. 

Younity – Kdo jsme?

Podívej se na naše portfolio, kde se dozvíš vice informací o tom, kdo jsme a jaká je naše vize!